مشاوره رایگان

مشاوره رایگان جهت خرید حیوانات خانگی

  • شما شرایط نگهداری از حیوانات را دارید؟
  • مشکلات نگهداری حیوانات را میدانید؟
  • نیازهای روزمره حیوانات را میدانید؟
  • با توجه به شرایط شما چه نوع حیوان و از چه نژادی مناسب شماست؟
  • چگونه در روزهای اول با حیوانات رفتار کنید؟

شاید شما هم با دیدن یک عکس و یا فیلم تصمیم به خرید حیوانی گرفته اید اما باید بدانید هدف و نیازهایتان برای خرید چیست !

زیرا هر نوع حیوان و حتی هر نوع نژادی شرایط خاص نگهداری ، خلق و خو ، نیازها و … مخصوص به خود را دارد و ظاهر یکی از فاکتورهای خرید است . بنابراین قبل از خرید میتوانید از مشاوره رایگان و دقیق ما برخوردار شوید تا حیوان و یا نژاد مناسب با شرایط خودتان را پیدا کنید.

بعد از خرید و تهیه حیوان خانگی نیز شما به عنوان کسی که تجربه کافی برای نگهداری، آموزش و سایر موارد را ندارید نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه های مختلف دارید که یکی از  اصلی ترین تفاوت های تیم پشتیبانی مجموعه کرمان پِت با سایر فروشگاه های حیوانات خانگی در همین زمینه است.

ما نه تنها بعد از خرید شما را تنها نمی گذاریم، بلکه با مشاوره همیشگی در زمینه های مختلف اعم از نگهداری، تربیتی، تغذیه، شناخت و پیشگیری بیماری هاو سایر موارد همراه شما خواهیم بود تا تجربه یک خرید لذت بخش را برای شما همیشگی کنیم.

این پشتیبانی همیشگی و بدون کم و کاست را در طول سالهای فعالیت برای همه مشتریان خود داشتیم و همین موضوع باعث شده کسانی که حتی سالها قبل از ما خرید داشتند، بعد از گذشت چندین سال برای خرید های مجدد خود و دوستانشان مجموعه کرمان پِت را پیشنهاد کنند و این همراهی و پشتیبانی اصلی ترین رسالت مجموعه ما می باشد.

حتی اگر از ما خرید نکرده باشید، ما آماده پاسخگویی و کمک به شما هستیم