قوانین مجموعه کرمان پِت

مجموعه کرمان پِت همواره  تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتری ها دارد و سابقه درخشان و خوش نامی ما گواه بر این ادعاست. لذا شناخت محلی که شما از آن حیوان خانگی تهییه می کنید بسیار مهم است.

مواردی که باید زمان خرید پِت در نظر بگیرید در اینجا توضیح داده شده که مجموعه کرمان پِت همیشه به آنها پایبند بوده و این باعث رزومه درخشان و خوش نامی ما می باشد.

۱) سن توله سگها نباید کمتر از ۶ هفته باشد ، یک پرورش دهنده خوب توله های کمتر از این سن را نمی فروشد.  رشد و نمو توله ها در ۶ تا ۸ هفتگی صورت می گیرد. توجه داشته باشید که چشمها و گوشهای توله سگ در حدود 2 تا 3  هفتگی باز می شوند و در آن زمان است که تازه می تواند محیط پیرامون خود را شناسایی کند و از حدود هفته چهارم زندگی به بعد می تواند غذای جامد را تست کند. توله های بعد از 6 هفته ای را می توان از شیر مادر گرفت چون از ابتدای هفته پنجم توله ها شروع به خوردن غذای کمکی همراه با شیر مادر میکنند که این موضوع باعث آمادگی توله برای جدا شدن از شیر مادر می شود.

درست است که در مجموعه ما توله ها پیش فروش می شوند اما زمان تحویل بعد از پایان ۶ هفتگی می باشد.

۲)  توله سگ نباید حالت شلی داشته باشد. نباید از گوش ، چشم و بینی ترشح غیر طبیعی داشته باشد. آنها باید تمیز و دارای پوشش موی تمیزی باشند. مدفوع آنها باید سفت باشد. مجموعه این امکان را به شما می دهد تا بلافاصله پس از واگذاری توله، نزد دامپزشک بروید و از سلامت پِت مطمئن شوید ،در صورتی که توله مشکل بیماری داشته باشد و پزشک تایید کند مجموعه کرمان پِت پس گرفتن و تعویض توله را متعهد می شود.

۳) هنگام خرید اگر فروشنده به شما برای نژاد خاصی اصرار کند و مدام نظر شخصی اش را به شما گوشزد کند بدانید که تنها قصدش فروش یا واگذاری توله های خودش می باشد، در صورتی که هدف اصلی ما مشاوره اصولی و خرید با اشراف کامل شما می باشد.

۴)توجه به بهداشت محیط خیلی مهم است،وقتی مجموعه ای از نظر بهداشتی قوی باشد حیوانات آن ها نیز سالم و در سلامت هستند.

۵) در صورت مشکل در سلامت توله ها تا 48 ساعت پس از خرید و تایید بیماری توسط دامپزشک، در صورت نیاز به درمان تمامی هزینه های آن از طرف ما پرداخل میگردد و در صورتی که مشکل قابل درمان نباشد یا به دنبال درمان مشکلات بعدی را شامل شود، توله سالم جایگزین می گردد. همچنین در صورت عدم وجود توله مشابه و مورد پسند خریدار تمام وجه پرداختی مسترد می گردد.

۶)پس از واگذاری توله به خریدار مجموعه در قبال پس گرفتن توله به دلایل مختلف اعم از مخالفت خانواده و همسایه ها و مشکلات نگهداری و تربیتی هیچگونه مسئولیتی ندارد و تمامی این نکات در زمان خرید به خریداران محترم توضیح داده می شود.

با یکبار خرید از مجموعه کرمان پِت تفاوت ها را احساس می کنید و از خرید خود و پشتیبانی همیشگی ما راضی خواهید بود.

با مشاهده رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره شخصیتش قضاوت کنید.      “Paul McCartney”