نحوه پرداخت

در صورت پیش خرید یا سفارش خارج از مجموعه، معدل 50 درصد مبلغ پِت در زمان سفارش پرداخت می گردد و مابقی مبلغ بعد از تایید پِت توسط شما و قبل از ارسال تسویه میگردد و بعد از آن پِت مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد

 

چگونه اطمینان کنید و پول به حساب واریز کنید؟

این سوال شاید بیشترین سوالی باشد که پرسیده شده. کاملاً حق با شماست. اما ما دلایلی داریم که میتواند باعث اعتماد و آرامش خیال شما باشد.

بستر فضای مجازی کرمان پِت به صورت رسمی در ستاد سازماندهی فضای مجازی وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و از طریق آدرس اینترنتی www.samandehi.ir  میتوانید سایت اصلی و  همچنین وبلاگ و پیج اینستاگرام مجموعه کرمان پِت را چک کنید و از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ثبت مجموعه کرمان پت در سایت وزارت ارشاد و وجود کلیه مشخصات مجموعه و صاحب آن در ستاد سازماندهی وزرات ارشاد جمهوری اسلامی ایران به منزله تایید و صحت عملکرد ما بوده که در این صورت مجالی برای عدم اطمینان باقی نمی گذارد.

از طرفی مجموعه کرمان پِت از سال 1395  ثبت رسمی فدراسیون جهانی سگ FCI شده که در ایران با عنوان IKC فعالیت دارد و تمامی فعالیت این مرکز زیر نظر سازمان IKC می باشد.

همچنین وجود دفتر مجموعه با سابقه ای که دارد دلیل دیگری بر عملکرد صادقانه ماست که این مهم نیز نقطه تمایز مجموعه کرمان پِت با سایر فعالان این صنف می باشد که فقط به صورت مجازی و بدون هیچگونه ثبت رسمی فعالیت دارند.