درباره ما

مختصری درباره مجموعه کرمان پِت

مجموعه کرمان پِت، فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه های پرورش، واردات و آموزش حیوانات خانگی به شکل حرفه ای و بر مبنای اعتماد سازی و صداقت آغاز کرد.

باشگاه کرمان پِت، زیر نظر نماینده فدراسیون جهانی سگ FCI در ایران با نام IKC و همچنین سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی می باشد.

همچنین کرمان پِت، اولین مجموعه تخصصی ثبت شده در ستاد ساماندهی فضای مجازی وزارت ارشاد اسلامی، مرتبط با حیوانات خانگی در استان کرمان می باشد، که در حال حاضر وب سایت و پیج اینستاگرام ما در وزارت ارشاد ثبت و قابل استعلام می باشد که این امر موجب اطمینان خاطر شما در زمان خرید های غیرحضوری می گردد.

ما افتخار داریم تا به عنوان وارد کننده بدون واسطه در استان کرمان، کلیه نژاد های مورد نظر شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما ارایه دهد.

همچنین برای رفاه حال مشتریان گرامی و سهولت در خرید، برای اولین بار در استان کرمان اقدام به تاسیس دفتر فروش در سطح شهر کردیم تا برای بازدید حضوری، دریافت مشاوره رایگان حضوری، ثبت سفارش واردات و خرید حضوری در نزدیکترین حالت ممکن به شما باشیم و بدون اتلاف وقت در محل کاملا بهداشتی و مطمین اقدام به خرید پِت مورد نظر خود کنید که این امر علاوه بر سهولت دسترسی و امکان بازدید، نقطه اطمینان خاطری برای مشتریان عزیز می باشد که پِت خود را از محل مشخص و تخصصی تهیه میکنند.

با مراجعه به ما و خرید حضوری، علاوه بر موارد بالا شما به راحتی می توانید از خدمات پِت شاپ مجموعه نیز برخوردار شوید و تمامی لوازم مربوط به پِت خودتان را در همان محل با بهترین کیفیت و پایینترین قیمت تهیه بفرمایید.

شما با ثبت نام در باشگاه مشتریان مجموعه کرمان پِت، می توانید از خدمات ویژه ما نیز برخوردار شوید که شامل:

– پانسیون VIP برای سگ و گربه
– پِت شاپ آنلاین
– خدمات آرایشی و زیبایی
– خدمات بهداشتی و شستشو
– آتلیه عکاسی مخصوص پِت
– سرویس جدید مخصوص حمل پِت از محل منزل شما تا مجموعه کرمان پِت
که با این سرویس جدید شما برای خدمات پانسیون، خدمات آرایشی، خدمات بهداشتی، شستشو و سایر موارد دیگر نیاز به خروج از منزل ندارید، همکاران ما در محل شما حاضر می شوند، پِت شما را برای انجام موارد فوق تحویل میگیرند و بعد از انجام موارد خواسته شده از طرف شما، درب منزل تحویل شما می دهند که این امر برای اولین بار در کرمان می باشد.

امیدواریم که انجام اینگونه فعالیت ها در استان بتواند موجب سهولت شما در برخورداری از خدمات پِت گردد و همچنین با تیم مشاوره تخصصی ما، سطح دانش عمومی و تخصصی علاقه مندان را در این زمینه افزایش یابد که دیگر شاهد برخی سودجویی های عده ای از فعالان این زمینه، که عموماً بخاطر کم اطلاعی افراد حادث می شوند، نباشیم.

با احترام
مهران کرمانی
مدیریت مجموعه کرمان پِت