راهنمای خرید

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما که مجموعه کرمان پت را برای خرید حیوان خانگی انتخاب کردید، در اینجا توضیحاتی درباره نحوه خرید از مجموعه کرمان پِت ارائه شده که شما قبل از اقدام به خرید لازم است آنها را بدانید و با خاطر آسوده اقدام به خرید از مجموعه کرمان پِت نمایید.

 

مجموعه کرمان پِت از سال 1396 اقدام به افتتاح اولین و تنها دفتر تخصصی مشاوره و فروش حیوانات خانگی در شهر کرمان کرد و با تکیه به تجربه و دانش روز و همچنین برخورداری از رزومه کاری موفق در طی سالهای قعالیت توانسته به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد. از این رو شما عزیزان که قصد تهیه حیوان خانگی دارید با خیال آسوده می توانید با مراجعه حضوری به دفتر کرمان پِت علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از ما اقدام به خرید حیوان خانگی مورد علاقه خود نمایید.

همچنین کرمان پِت به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های استان که فعالیت خود را در بستر فضای مجازی بنا کرده، همواره در تلاش برای رسیدن شما به بهترین گزینه مناسب برای خرید می باشد. از این رو شما می توانید به صورت حضوری و یا از طریق وب سایت، پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما پس از انتخاب پِت مورد نظر خود اقدام به خرید کنید.

 

چگونه خرید اینترنتی کنیم؟

در این مرحله اول شما حیوان مورد نظر خود را از روی وب سایت یا پیج اینستاگرام و کانال تلگرام انتخاب کرده سپس با ما تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام میدهید، سپس مبلغ حیوان مورد نظر را به حساب ذکر شده واریز کرده و شماره پیگیری فیش را به ما ارجا میدهید و مراحل تکمیلی از قبیل عقد قرارداد قرارداد، صدور شناسنامه پِت به نام خریدار و صدور گواهی سلامت حیوان انجام می گیرد و حیوان انتخابی شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

 

چگونه اطمینان کنید و پول به حساب واریز کنید؟

این سوال شاید بیشترین سوالی باشد که پرسیده شده. کاملاً حق با شماست. اما ما دلایلی داریم که میتواند باعث اعتماد و آرامش خیال شما باشد.

بستر فضای مجازی کرمان پِت به صورت رسمی در ستاد سازماندهی فضای مجازی وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و از طریق آدرس اینترنتی www.samandehi.ir  میتوانید سایت اصلی و  همچنین وبلاگ و پیج اینستاگرام مجموعه کرمان پِت را چک کنید و از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ثبت مجموعه کرمان پت در سایت وزارت ارشاد و وجود کلیه مشخصات مجموعه و صاحب آن در ستاد سازماندهی وزرات ارشاد جمهوری اسلامی ایران به منزله تایید و صحت عملکرد ما بوده که در این صورت مجالی برای عدم اطمینان باقی نمی گذارد.

از طرفی مجموعه کرمان پِت از سال 1395  ثبت رسمی فدراسیون جهانی سگ FCI شده که در ایران با عنوان IKC فعالیت دارد و تمامی فعالیت این مرکز زیر نظر سازمان IKC می باشد.

همچنین وجود دفتر مجموعه با سابقه ای که دارد دلیل دیگری بر عملکرد صادقانه ماست که این مهم نیز نقطه تمایز مجموعه کرمان پِت با سایر فعالان این صنف می باشد که فقط به صورت مجازی و بدون هیچگونه ثبت رسمی فعالیت دارند.

 

نحوه ارسال حیوان به سایر شهرها؟

ارسال به سراسر کشور از طریق خطوط زمینی و هوایی میسر می باشد و شما در هر کجای کشور که باشید هیچ نگرانی بابت دریافت حیوان خود نخواهید داشت.

ارسال با ماشین : برای مقاصد کوتاه و یا مقاصدی که امکان ارسال هوایی وجود نداشته باشد از روش زمینی استفاده می شود.

ارسال با هواپیما: ببرای مقاصد طولانی و کلیه شهرهایی که امکان پرواز مستقیم وجود دارد، از روش هوایی استفاده می شود و پیشنهاد اولیه ما نیز ارسال هوایی است مگر با هماهنگی و خواست خریدار از روش زمینی استفاده شود.

که در هر یک از روش ها، حیوان مورد نظر بعد از دریافت شناسنامه بهداشتی و گواهی سلامت و گواهی حمل، داخل باکس مخصوص حمل قرارداده می شود و توسط شرکت های باربری به مقصد مورد نظر ارسال می گردد.

سایر هزینه های مربوط به ارسال، اعم از دریافت گواهی سلامت و گواهی حمل، باکس مخصوص حمل و هزینه های شرکت باربری به عهده خریدار می باشد که قبل از ارسال مبلغ دقیق آن با توجه و مسافت و نوع ارسال مشخص و به خریدار اعلام می گردد.

 

اگر حیوانی که میخرید مریض باشد چه باید کرد؟

این مورد در قسمت قوانین مجموعه کرمان پِت به صورت کامل توضیح داده شده است و با مراجعه به آن می توانید شرایط گارانتی پِت را مطالعه نمایید.

در زیر مواردی را که شامل گارانتی می شود آمده است.

در سگها :

1- اسهال پاروو ویروسی

2- دیستمپر

3- اسهال کرونا ویروسی( این بیماری هیچ ارتباطی به بیماری کووید19 ندارد و مخصوص پِت می باشد)

4- هپاتیت عفونی ویروسی

5- بیماری های قلبی، عفونی، ریوی و پوستی شدید.

6- مشکلات ظاهری اعم از اختلال در بینایی، شنوایی، مفاصل و استخوان بندی

 

در گربه ها :

1- رینوتراکئیت

2- کلسی ویروس

3- پن لکوپنی

 

  • دامپزشک شما باید نظر خود را به صورت مکتوب در سرنسخه و با مهر و امضا به خریدار ارائه نماید و نظریه شفاهی مورد تایید نمیباشد.
  • نظر دامپزشک در خصوص نژاد شناسی به هیچ عنوان معتبر نمی باشد. اظهار نظر در این مورد به کارشناسان مربوطه محول خواهد شد.
  • در صورت وجود موارد فوق فروشنده موظف است موارد ذکر شده در قسمت قوانین مجموعه کرمان پِت برخورد نماید.
  • کلیه هزینه های خدمات دامپزشکی اعم از ویزیت، آزمایش و … به عهده ی خریدار است.

 

در پایان با اشاره به اینکه مجموعه کرمان پِت حامی حیوانات می باشد و همیشه سلامت حیوانات را در اولویت کاری قرار داده است، تا کنون موارد زیادی از این اتفاقات را نداشته است و موارد محدودی که وجود داشته را به بهترین شکل، که رضایت کامل خریدار را به همراه داشته، مدیریت کرده است.