آموزش

تربیت نژاد های مختلف سگ از سطح مقدماتی تا پیشرفته

تربیت سگ امری بسیار مهم و ضروری است، در واقع اگر می خواهید از نگهداری یک سگ لذت ببرید، باید برای آموزش و تربیت آن اهمیت زیادی قائل شوید.

سگ ها با یک دنیا عشق و کنجکاوی، اما بدون هیچگونه رفتار پیش فرضی (نسبت به قوانین هم زیستی در کنار انسان) پا به این دنیا می گذارند. آنها نیاز دارند که چگونگی رفتارهای مناسب با خانواده و صاحب خود را بیاموزند. این رفتارها شامل، رفتارهای بیرون از خانه و چارچوب رفتاری در خانه، با صاحب خود و رفتار در زمان دریافت فرمان می باشد. آن ها باید یاد بگیرند که چگونه با انسان ها و سایر حیوانات مودبانه رفتار کنند. این نوع آموزش شدیداً به تمام دارندگان سگ صرف نظر از نوع نژاد توصیه می شود. این کاری سخت و در عین حال لذت بخش است که به سگ خود آنچنان آموزش دهید که به یکی از بهترین دوستان شما تبدیل شود.
تربیت و آموزش، سگ شما را خوشحال می کند. بطور غریزی سگ ها، اجتماعی قانونمند را ترجیح می دهند. سگ ها دوست دارند در محیطی زندگی کنند که هر کس وظایف و جایگاهش را بداند. وقتی شما قوانین کاری محوله به سگ، قوانین اجتماعی که در آن زندگی می کنید و یا قوانین خانه ی خود را به سگتان آموزش می دهید، او از این که می داند چه کارهایی را می تواند انجام دهد و چه کارهایی را نمی تواند، احساس امنیت می کند.

سگ ها هر بار امتحان می کنند که ببینند آیا قوانین شما اخیراً تغییری کرده یا نه! به همین دلیل بسیار مهم است که شما هر روز مطابق با قوانین از پیش تعیین شده رفتار کنید و هر لحظه قوانینتان را عوض نکنید. این شما هستید که سطح موفقیت سگتان را در این یادگیری تعیین می کنید. شما باید به خودتان و قوانین تعیین شده اطمینان داشته و پایبند باشید و هیچ گاه از آموزش دادن غافل نشوید.

در این خصوص مجموعه کرمان پِت با پشتوانه ی علمی و عملی آماده پاسخگویی به این نیاز شما می باشد. مشکل خود را مطرح کنید تا ما بهترین مشاوره و نتیجه را برای شما داشته باشیم.

همچنین می توانید برای سگ خود مربی اختصاصی داشته باشد که با تمرین مداوم تمامی فرامین مورد نظر شما را به او آموزش دهد و همچنین چگونگی دستور دادن و نتیجه گرفتن از سگ را نیز در پایان دوره به شما آموزش دهد.

دوره های آموزشی مجموعه کرمان پِت شامل دو دوره مقدماتی و پیشرفته می باشد.

که در دوره مقدماتی سگ ها اصول اولیه زندگی در کنار انسان را می آموزند و با فرامین اولیه زندگی اجتماعی آشنا می شوند از جمله دستورات بیا، بشین، بمان، هم قدم شدن و چندین مورد دیگر که همگی به سگ شما یادآور می شود که زندگی در کنار انسان ها نیازمند رعایت یکسری اصول است و او موظف به رعایت آنهاست.

دوره پیشرفته فراگیری یک تخصص می باشد، مثل نگهبانی، گارد، جستجو و …. که سگ علاوه بر نژاد مستعد، می بایست خلق و خوی پذیرش این دوره را نیز داشته باشد که این امر توسط مربی سنجش می شود و در صورت امکان دوره برای سگ شروع می گردد.

دوره آموزش مقدماتی از سن 3 ماهگی میتواند برای توله ها شروع شود و بهترین سن شروع دوره مقدماتی 3 تا 9 ماه است که سگ توله محسوب می شود. بعد از این سن نیز شروع دوره امکان پذیر است ولی ممکن است زمان بیشتری برای یادگیری لازم باشد.

برای دریافت مشاوره های رایگان آموزشی و همچنین اطلاع از شرایط دوره ها و پذیرش سگ برای آموزش با مشاورین ما تماس بگیرید.