آرایشگاه

پِت شما برای ما خیلی با ارزش است. کرمان پِت میخواهد از این بابت اطمینان داشته باشید که تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا به بهترین نحو و ایمن ترین راه از پوست و موی پت شما مراقبت کند.

در مرکز اصلاح و شستشوی کرمان پِت کلیه مراحل بدون بیهوشی انجام میگیرد و در این حالت به دلیل هوشیار بودن پِت، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

واکسیناسیون

کلیه پِت هایی که برای کوتاهی و شستشو به این مرکز مراجعه میکنند باید برنامه واکسیناسیون خود را تا زمان ورود به مجموعه به طور کامل انجام داده باشند و از آخرین واکسن آنها حداقل 72 ساعت گذشته باشد. همچنین سن آنها نباید زیر 4 ماه باشد.

 

خطرات

با وجود اینکه احتمال وقوع حادثه بسیار کم است، وقتی که با پت ها سر و کار دارید، همواره ریسک وقوع آن وجود دارد. ابزار اصلاح مو و مراقبت از پوست و مو تیز و برنده هستند و باید با احتیاط زیادی در هر موقعیتی از آنها استفاده شود. اما در این حین، ممکن است مشکلات مختلفی ایجاد شود. مثل بریدگی، خراش، خون آمدن از ناخن و غیره. در اکثر مواقع، این اتفاقات زمانی رخ می دهد که پت بخواهد فرار کند و یا به این سو و آن سو برود.

آرایشگاه کرمان پِت از پذیرفتن پِت های پرخاشگر و عصبی معذور است و در صورتی که بعد از پذیرش پِت شما اقدام به حمله و گاز گرفتن آرایشگر نماید، بلافاصله برنامه آرایش و شستشو لغو و به صاحب پِت جهت بردن پِت اطلاع داده می شود. همچنین در صورتی که پِت پرخاشگر باشد، صاحب پِت موظف است قبل از مراجعه و رزرو وقت آرایش، موضوع را به مرکز اطلاع دهد. در صورت عدم اطلاع صاحب پِت و آسیب رساندن پِت به آرایشگر در حین انجام کار، مسئولیت تمامی خسارات وارد شده به آرایشگر ناشی از گازگرفتگی او توسط پِت، برعهده صاحب پِت می باشد.

 

بهداشت

در صورتی که پِت شما کک یا کنه داشته باشد با هزینه شما در این مرکز شستشو و درمان آن انجام می گیرد و در صورتی که تمایلی به این کار ندارید می بایست زمان دیگری را برای مراجعه به آرایشگاه کرمان پِت بعد از بهبود پِت در نظر بگیرید. ضمناً پِت هایی که بیماری جرب دارند در این مرکز پذیرش نمی شوند.

 

استحمام و شستشو

پس از انجام مراحل کوتاهی و آرایش پِت شما شسته می شود و پِت بدون شستشو اجازه خروج از مرکز را ندارد. صاحب پِت هنگام مراجعه به آرایشگاه باید حوله مخصوص پِت خود را به همراه بیاورند، در صورت فراموش کردن، آرایشگاه از حوله های یکبار مصرف استفاده می کند که شامل هزینه خواهد بود.

در صورتی که موهای پِت قبل از آرایش کثیف باشد به طوری که این چربی و کثیفی باعث اخلال در کار آرایشگر شود، قبل از آرایش نیز می بایست شسته شود که هزینه آن جداگانه می باشد.

 

مدت زمان خدمات

بعد از آنکه در مورد نوع آرایش پِت خود توضیحات کامل را به آرایشگر دادید، خواهشمند است تا زمانی که جهت تحویل پِت با شما تماس گرفته نشده، از تماس غیر ضروری و مراجعه به مرکز اکیداً خودداری نمایید.

مدت زمان تخمینی برای شستشو و آرایش هر پِت بسته به نوع خدمات مورد درخواست شما متفاوت است. ولی به صورت کلی این زمان کمتر از 2 ساعت نخواهد بود که مدت دقیق تر با توجه به شرایط موهای پِت و نوع درخواست شما در زمان پذیرش به شما اطلاع داده خواهد شد.

در صورتی که تا 2 ساعت بعد از اتمام شستشو و آرایش، صاحب پِت جهت تحویل گرفتن آن مراجعه ننماید، نگهداری از پِت به صورت ساعتی شامل هزینه خواهد شد.

 

موهای گره خورده/ نمد

گره خوردن موها یکی از اتفاقات رایج در پِت های با موی بلند است. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. اگر همواره به طور مرتب و روزانه پِت شما برس کشی شود هیپگاه دچار گره در موهای خود نمی شود. همچنین مراجعه به آرایشگاه به طور متوسط هر 6 تا 8 هفته جهت برس کشی و گره زدایی میتواند کمک قابل توجهی را به پِت ها کند که موهای آنها دچار گره های بزرگ نشود تا مجبور به تراشیدن موهای آن منطقه یا کل بدن نشوید.

 

کوتاهی ناخن و خدمات جانبی

کوتاهی ناخن ها قسمتی از روند کاری آرایش محسوب می شود و بابت آن هزینه جداگانه ای دریافت نمیگردد. همچنین در صورت نیاز تمیز کردن داخل گوش و اطراف چشم نیز در زمان شستشو انجام می گیرد با صاحب پِت نیاز به پرداخت هزینه جداگانه بابت این موارد نخواهد داشت.

 

رضایت

رضایت شما برای ما بسیار حائز اهمیت است. اگر به هر دلیلی از نوع آرایش ما راضی نبودید، تا 24 ساعت زمان دارید به ما اطلاع دهیدو  ما برای شما جلسه مجدد ترتیب می دهیم تا بدون پرداخت هزینه دوباره اصلاحات مورد نظر شما را انجام گیرد.